З пункту А в пункт В вийшов товарний потяг. Через 2 год в тому ж напрямку вийшов швидкий потяг,

швидкість якого на 30 км/годбільша, ніж товарного. Через 10 год після виходу він, обігнавшитоварний потяг, знаходився від нього на відстані 220 км. Знайдітьшвидкість швыдкого потяга​

Ответы на вопрос

Отвечает Фостерова Алёна.

Товарний потяг - X км/год; 12 год; 12x км

Швидкий потяг - (Х+30) км/год; 10 год; 10(Х+30) км

1.)12х+220=10(х+30)

12х+220=10х+300

2х=80

х=40 - швидкість товарного потяга

2.) 40+30=70 (км/год) - швидкість швыдкого потяга

Ответ: 70 км/год

Отвечает Гришанов Витя.

Нехай швидкість швидкого потяга х км/год, тоді швидкість товарного потяга х-30 км/год. Товарний потяг був у дорозі 2+10=12 годин, пасажирський 10 годин. Маємо рівняння:

10х - 12(х-30) = 220

10х-12х+360=220

2х=140

х=70

Відповідь: 70 км/год.