Довжина ділянки прямокутної форми на 36,8 м більша за її ширину ,а периметр ділянки становить

187,2.Знайдіть площу ділянки.​ Розв'язання рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.

Ответ:

x+x+36.8=187.2

2x=150.4

x=75.2

S = 75.2*112=8422.4 м

Пошаговое объяснение: