Ростик і Любчик вирішили покататися на велосипедах. Одночасно вони виїхали зі своїх

будинків,відстань між якими 2 км 225 м . Ростик їхав зі швидкістю 240м/хв. Через 5 хв. хлопці зустрілись. З якою швидкістю їхав Любчик

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.
Дізнаємося скільки метрів проїхав Ростик якщо їхав зі швидкістю 240 м на хвилину: S= v*t = 240*5=1080 м = 1,08 км
Тоді порахуємо, скільки треба було проїхати Любчику щоб зустрітися з Ростиком через 5 хвилин: 2,225 км - 1,08 км = 1,145 км = 1145 м
Тепер ми можемо порахувати швидкість Любчика: v = S/t = 1145 м/5хв = 229 м/хв