Добуток різниці чисел 56 і 48 27 і 18


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

(56 - 48) \times (27 - 18) = 8 \times 9 = 72

Отвечает Тинтунен Георгий.
Різниця це мінус, добуток це результат дії множення, значить:
(56-48)•(27-18)=72
1) 56-48=8
2)27-18=9
3)8•9=72