Знайти суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (An) якщо a1= -8; d=3


Ответы на вопрос

Отвечает Дидова Дашуня.

sn =  \frac{2a1 + d(n - 1)}{2}  \times n \\ s20 =  \frac{ - 16 + 3 \times 19}{2} \times 20 =  41 \times 10 = \\  = 410

Відповідь: 410