НУ ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ СРОЧНООООООООООООООООООООООООООООО 7. Середня висота 12 будинків

становить 50 м, а середня висота чотирьох із них – 30 м. Чому дорівнює середня висота інших 8 будинків? .

Ответы на вопрос

Отвечает Преображенская Ева.

Ответ:

50 * 12=600M висота 12 будинків

30 * 4=120 м висота 4 будинків

600 - 120 = 480 м висота 8 будинків

480 : 8 = 60 м середня висота інших 8

будинків