Середня висота 12 будинків становить 50 м, а середня висота чотирьох із них – 30 м. Чому дорівнює

середня висота інших 8 будинків?

Ответы на вопрос

Отвечает Стельмах Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 * 12 = 600м висота 12 будинків

30 * 4 = 120 м висота 4 будинків

600 - 120 = 480 м висота 8 будинків

480 : 8= 60 м середня висота інших 8 будинків