Груші зібрали в три кошики у першій 4 кг 300 г у другий, 5кг 200г, у третій 5 кг 500 г, яка середня

маса груш у кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бушко Евгений.

переводимо все з Кг в Г

4300

5200

5500

4300+5200+5500=15000 (г)

так як числа три то:

15000÷3=5000 (г) =5 кг

відповідь середня маса груш в кошику 5 кг

можно лучший ответ

Отвечает Загуменнова Катя.

Ответ: переводим все с кг в г

4300

5200

5500

4300+5200+5500=15000 (г)

так как числа 3 то:

15000÷3=5000 (г) =5 кг

Пошаговое объяснение: