Бабуся продавала кошик груш. Перший по- купець придбав у неї половину всіх груш і ще 2 груші,

другий — узяв половину решти й ще 3 груші. Третій купив усі груші, що залишилися, — 5 штук. Скільки груш було в кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дружук Стас.

Ответ:

(x-x/2-2)/2-3=5

(x-x/2-2)/2=8

(x-x/2-2)=16

(x-x/2=18

x/2=18

x=36

Пошаговое объяснение:

x=36

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:

36 груш

Пошаговое объяснение:

Пошаговое объяснение:

х  груш было у бабушки

(0,5х + 2) груш - купил первый покупатель

х - (0,5х+2) = х-0,5х-2 = 0,5х-2 груш - осталось у бабушки

(0,5х-2):2 + 3 = 0,25х - 1 + 3 = 0,25х+2  груш - купил второй покупатель

0,5х+2 + 0,25х + 2 + 5 = х

0,75х + 9 = х

х-0,75х = 9

0,25х = 9

х = 9:0,25

х = 36 (груш) - было у бабушки сначала