Хелп напишіть типу оттак 24+43 й тд Бабуся продавала кошик купець придбав у неї половину всіх

груш і ще 2 груші, другий узяв половину решти й ще 3 груші. Третій купив усі груші, що залишилися, — 5 штук, Скільки груш було в кошику спочатку? -

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Виктория.

Ответ:

36 груш

Пошаговое объяснение:

Было всего груш = х

1 купец купил = 1/2х + 2 груши

Осталось после 1 купца = х - (1/2х + 2) = х - 1/2х - 2 = 1/2х - 2

2 купец купил = 1/2(1/2х - 2) + 3 = 1/4х - 1 + 3 = 1/4х + 2 груши

3 купец купил = 5 груш

1/2х + 2 + 1/4х + 2 + 5 = х

2/4х + 1/4х + 9 = х

3/4х + 9 = х

3/4х - х = -9

-1/4х = -9

х = -9 : (-1/4)

х = -9 * (-4/1)

х = 36/1

х = 36

Было всего = (х) = 36 груш