1. Напишіть найменше десятицифрове число, у якого всі цифри різні. 2. Учні двох шостих класів, у

кожному з яких не менше 30 школярів, купилиУпідручників. Кожен учень купив однакову кількість книжок. СКІЛЬКИбуло шестикласників і скільки книжок купив кожен?3. Під час ранкової зарядки учні вишикувались в шеренгу по одному зінтервалом 1 м. Довжина шеренги 30 м. Скільки учнів було на зарядці?4. Сестра дала одному своєму брату половину всіх груш, які були в неї і ще 5груш, а другому половину решти і останні 5 груш. Скільки було груш усестри?5. Розв'яжіть рівняння 9x-6х-0,15=6,15.6. На дошці написане число 645*7235. Замініть зірочку цифрою так, щоботримане число ділилося на 3.Допоможіть будь ласка з поясненням. Даю 25 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Бесшейнов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1023456789

2) Все делители числа  737:  1, 11, 67,  737 , значит 67 учеников и 737/67=11 учебников у каждого

3) 30+1=31

4)

x=0.5x+5+(0.5x-5)/2+5

x=0.5x+5+0.25x-2.5+5

x=0.5x+0.25x+5-2.5+5

x=0.75x+7.5

x-0.75x=7.5

0.25x=7.5

x=7.5/0.25

x=30

5)

9x-6х-0,15=6,15.

9x-6x=6.15+0.15

3x=6.3

x=6.3/3

x=2.1

6) 6+4+5+7+2+3+5=32 делилось чтоб на 3 вместо звёздочки надо 1

64517235/3=21505745