б) Груші зібрали в три кошики: у перший — 4 кг 300 г, у дру- гий — 5 кг 200 г, у третій 5 кг 500 г.

Яка середня маса груш у кошику? Срооооооочноооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Джула Вова.

Ответ:

5 кг

Пошаговое объяснение:

1. 4300+5200+5500=15000 (г)-разом у трьох кошиках

2. 15000:3=5000 ( г )=5 кг

Отвечает Олексієнко Богдан.

Ответ:

5 кг

Пошаговое объяснение:

додай все а потім поділи на 3