Срочно допоможіть !!! Задача: Груші зібрали у три кошики: у перший — 4 кг 300 г у другий 5 кг 200 г

у третій 5 кг 500г . Яка средня маса??

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Доброго ранку!

Щоб у даному випадку щоб знайти середнє арифметичне потрібно виконати такі дії:

4 кг 300 г + 5 кг 200 г + 5 кг 500 г = 15 (кг) - зібрали усього.

Наша кількість кошиків - 3, ділимо суму на кількість кошиків:

15 : 3 = 5 (кг)

Відповідь: средня маса 15 кг.

----------------------------------------------

Якщо потрібно записати коротко:

1) 4 кг 300 г + 5 кг 200 г + 5 кг 500 г = 15 (кг) - зібрали усього.

2) 15 : 3 = 5 (кг)

Відповідь: средня маса 15 кг.