Скільки глядачів було в театрі, якщо 3% усіх глядачів становить 9 осіб?


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 = 3%

х = 100%

х/9=100/3

х =100*9/3

х=300