У вівторок на виставі в ляльковому театрі було 240 глядачів, а в середу – на 10 глядачів більше.

Скільки глядачів було у ляльковому театрі в середу? А за 2 дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даша.

Ответ:490г.

Пошаговое объяснение

1)240+10=250(г.)2)240+250=490(г.)