Розв'яжіть за допомогою рівняння задачу: Першого дня виставу подивились у 2 рази більше глядачів,

ніж другого. Скільки глядачів було на виставі першого дня і скільки другого, якщо за два дні виставу подивились 960 глядачів? 15кгола швидкість течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Валера.

Пошаговое объяснение:

1 день = 2х зрителей

2 день = х зрителей

Всего за два дня = 960 зрителей

2х + х = 960

3х = 960

х = 960 : 3

х = 320

1 день = (2х) = 2 * 320 = 640 зрителей

2 день = (х) = 320 зрителей

640 + 320 = 960