Помогите решить задачу У великому залі кінотеатру у 2 рази більше глядачів ніж у малому.Якщо з

великого залу вийдуть 37 глядачів,а в малий зайдуть 50 то глядачів в обох залах буде порівну.скільки глядачів у кожному залі

Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у малому залі - х глядачів, тоді у великому - 2х гляхачів, якщо з великого залу вийдуть 37 глядачів , то в ньому залишиться 2х - 37 глядачів, а в малий зайдуть 50 , то в ньому стане х + 50

2х - 37= х+ 50

х= 50 + 37

х= 87 глядачів у малому залі

2х= 2* 87= 174 глядача у великому залі