У першому залі кінотеатру у 2 рази більше глядачів, ніж у другому. Якщо з першого залу вийдуть 37

осіб, а в другий зайдуть 50, то глядачів в обох залах стане порівну. Скільки глядачів у кожному залі? Срочно допоможіть будь ласка ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнова Мария.

Ответ:

174 і 87

Пошаговое объяснение:

2х - 37 = х + 50

2х - х = 50 + 37

х= 87 глядачів в малому залі

2х = 2 • 87 = 174 глядачів в виликому

Відповідь: 174 гляд.; 87 гляд.