СРОЧНО!!! Рухаючись з однаковою швидкістю спортсмени були в дорозі першого дня-7год.а

другого-9год.Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня, якщо другого дня вони пройшли на 16 кілометрів більше,ніж першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Тяпкина Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 - 7 = 2 години на стільки були в дорозі більше другого дня

16 : 2 = 8 км/год  швидкість  туристів

8 * 7 = 56 км  пройшли у перший день

8 * 9 = 72 км пройшли у другий день