Увесь шлях туристи пройшли з однаковою швидкістю за два дні. У перший день вони були в

дорозі 9год, а в другий 6год. У другий день вони пройшли на 15км менше, ніж у перший. Скільки кілометрів шляху пройшли туристи за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Гридин Артём.

Ответ:

75 км

Пошаговое объяснение:

пусть их скорость = х, тогда

9х - 6х = 15км

3х = 15

х = 5 км/ч их скорость

5 * 9 = 45 км прошли в первый день

5 * 6 = 30 км во второй

45 + 30 = 75 км всего