Магазин протягом першого дня продав на 30 кг картоплі менше , ніж за другий день. Склади вираз для

обчислення кількості картоплі.яку продали за 2 дні

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ:

60 кг

Пошаговое объяснение:

складемо рівняння:

х+х+30

2х+30

2х=30(відомі переносимо в одну сторону, невідомі в іншу)

х= 15(це першого дня)

х+30= 15+30=45(це другого)

45+15=60(це за два дні)