Першого дня магазин продав 4 ноутбуки , а другого на b більше.1) склади букв книг вираз для

обчислення кількості ноутбуків що продав магазин за 2 дні, та спрости отриманий вираз.2)склади значення виразу, якщо b=2

Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 день = 4 ноута

2 день = 4 + b ноута

За два дня = ? ноутов

4 + (4 + b)

b = 2

4 + (4 + 2) = 4 + 6 = 10 (ноутов) - продали за два дня

Ответ: 10 ноутов