Магазин протягом чотирьох днів продав завезену картоплю. Першого дня продали 180,75 кг картоплі,

що на 22,4 кг менше, ніж другого дня, третього — на 175,25 кг менше, ніж першого і другого днів разом, а четвертого на 15,3 кг більше, ніж третього дня. Скільки кілограмів картоплі було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.

Ответ:

1)180,75+22,4=203,15-2 день

2)180,75+203,15=383,9-1,2 день разом

3)383,9-175,25=208,65-3 день

4)208,65+15,3=223,95-4 день

5)180,75+203,15+208,65+223,95=816,5-Відповідь