Магазин протягом трьох днів продав завезену картоплю. Першого дня продали 120 кг, що становить 4/27

картоплі. Скільки кілограмів картоплі продали другого дня, якщо третього продали 5/18всієї картоплі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 120 : 4/27 = 120 * 27/4 = 30 * 27/1 = 810/1 = 810 (кг) - всего картофеля

2) 810 * 5/18 = 45 * 5/1 =

225/1 = 225 (кг) - продали в 3 день

3) 810 - (120 + 225) =

810 - 345 = 465 (кг) - продали во 2 день

Ответ: 465 кг

Проверка:

120 + 465 + 225 = 810

Отвечает Хомич Алина.

Відповідь:

465 кг.

Покрокове пояснення:

Перший день: 120 кг - це 4/27 від усієї картоплі. Щоб знайти число, скільки було всього картоплі, за його дробом, достатньо це число поділити на дріб: 120*27/4 = 30*27 = 810 (кг).

Третій день: 5/18 від 810. Щоб знайти дріб від числа, потрібно число помножити на цей дріб. 810*5/19 = 225 (кг).

Другий день: 810-(120+225) = 465 (кг).