Магазин протягом трьох днів продавав завезену картоплю. Першого дня продали 32% всієї картоплі,

другого – , а третього – решту 224 кг. Скільки кілограмів картоплі було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Сергей.

1)3,11/21=0,15

2)2,4/15=0,16

3)0,15-0,16=-0,01

4)13,2:(-0,01)=-1320

5)14+1320=1320