Знайдіть число 150% якого становить 90


Ответы на вопрос

Отвечает Абдинова Самира.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

90 = 150%

х =100%

х=100*90/150

х=60

Отвечает Дубовицкий Дима.

Відповідь:

60

Пошагове Пояснення:

1) 90 = 150%

х=100%

Щоб взнати відповідь ми 100 помножуемо на 90 і ділимо на 150 = 60

х=100×90÷150

х=60

ПЕРЕВІРКА

60+90=150

¯\_(ツ)_/¯

Тримай Відповідь Сонечко!