Сашко зібрав грибів у 4 рази більше, ніж Іванко. Після того як Сашко віддав 3,9 кг грибів Іванкові,

у хлопчиків їх стало порівну. Скільки кілограмів грибів зібрав кожен хлопчик? СРОЧНО даю 30 балов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Веткова Влада.

Ответ:

х-у Іванка

4х-у Сашка

4x-3.9=x+3.9

4x-x=3.9+3.9

3x=7.8

x=7.8/3

х=2.6 зібрав Іванко

4*2.6=10.4 зібрав Сашко

4*2.6-3.9-2.6+3.9

6.5-6.5