Сашко зібрав грибів у 4 рази більше, ніж Іванко. Після того як Сашко віддав 3,9 кг грибів Іванкові,

у хлопчиків їх стало порівну. Скільки кілограмів грибів зібрав кожен хлопчик? Допоможітььььбб​

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивинцев Сергей.

Ответ:

х-у Іванка

4х-у Сашка

4х-3.9=х+3.9

4х-х=3.9+3.9

3х=7.8

х=7.8/3

х=2.6 зібрав Іванко

4*2.6=10.4 зібрав Сашко

4*2.6-3.9=2.6+3.9

6.5=6.5

Пошаговое объяснение: