Троє хлопчиків зібрали разом 300 грибів. Перший хлопчик зібрав у 2 рази більше, ніж другий, а

третій - на 4 гриби більше за другого.Скільки грибів зібрав кожен хлопчик?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Батин Вася.

Пошаговое объяснение:

2x+ x + x+ 4 = 300

4x=296

x=74 это второй мальчик

первый 74*2=148

третий 74+4= 78