Обчисли об'єм кулі, діаметр якої 10см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

V=4/3π(d/2)^3=4/3π(10/2)^3=4/3π(5)^3=75cm^3

Пошаговое объяснение: