Катер проплив 48 км за течією річки і повернувся назад, витративши на весь шлях 7 год. Знайдіть

власну швидкість катера , якщо швидкість течії річки дорівнює 2 км /год .

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Ярослав.

Ответ:

14 км/год.

Пошаговое объяснение:

х - власна швидкість катера;  х+2 швидкість за течією,  х-2 швидкість проти течії

48/(х+2) + 48/(х-2) = 7

7х²-96х-28=0

х=(96±√(9216+784))/14=(96±√10000)/14=(96±100)/14

х=-2\7 (не підходить)  х=14.