СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛІВ ЗА ПРАВИЛЬНУ ВІДПОВІДЬ! БУДЬ ЛАСКА РОЗПИШІТЬ Знайдіть суму коренів рівняння

–3(2х – 4) + 4х = 10 і (5 – х)·(–4) – х = –14

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Даниил.

Відповідь:

3

Покрокове пояснення:

Розкриємо дужки

–3(2х – 4) + 4х = 10

-6х+12+4х=10

-2х=10-12

х=-2÷(-2)

х=1

і

(5 – х)·(–4) – х = –14

-20+4х-х=-14

3х=-14+20

х=6÷3

х=2

1+2=3