Радіус кола, описаного навколо правильного многокутника, дорівнюе 6корень3 см, а радіус вписаного

у нього кола — 9 см. Скільки сторін мае многокутник? - Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Aliyev Axmed.

Ответ:

6 сторон

Пошаговое объяснение:

аn=2R*sin(180°/n)

аn=2r*tg(180°/n)

2R*(sin180°/n)=2r*tg(180°/n)

2*6√3*(sin180°/n)=2*9*sin(180°/n)/(cos((180°/n))

2√3=3/(cos((180°/n))

cos(180°/n)=3/(2√3)

cos(180°/n)=√3/2

180°/n=30°

n=180°/30°

n=6