На трьох полицях стояло 122 книги, причому на першій полиці було на 6 книжок більше, ніж на другій,

а на третій-у 2 рази більш, ніж на другій. Скільки книжок стояло на кожній полиці? ПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Вильданов Камиль.

Пошаговое объяснение:

На першій 35 на другій 29 на третій 58

Покрокове пояснення:

Припустимо що перша полиця це х+6 книжок, друга х книжок, а третя 2х книжок, Отже складемо рівняння

2х+х+х+6=122

4х=122-6

4х=116

х=29к. (друга полиця)

29+6=35к.(перша полиця)

29*2=58к.(третя полиця)