довжина саду 60 м, що у 3 рази більше від його ширини. 3/4 усього саду займають фруктові дерева?

Знайти довжину огорожі цього саду. математика пж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Гетегежев Нурдин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 : 3 = 20 (м) - ширина

2) 60 * 20 = 1200 (м²) --площадь сада

3) 1200 * 3/4 = 300 * 3/1 = 900/1 = 900 (м²) - занимают деревья

4) 2 * (60 + 20) = 2 * 80 = 160 (м) --длина ограждения

Ответ: 900 м²; 160м