довжина саду 40м, ширина на 30м менша, 1/5 саду займають яблуні,а решту фруктові дерева.Яку площу

займають фруктові дерева.

Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Кристина.

а = 40 м - длина

b = 40 - 30 = 10 м - ширина

S = a · b = 40 · 10 = 400 м² - площадь сада

1/5 · 400 = 400 : 5 · 1 = 80 м² - занимают яблони

400 - 80 = 320 м² - занимают фруктовые деревья

Ответ: 320 м².

Отвечает Александрова Виктория.

Ответ:

1) 40-30=10(м) - ширина саду

2) 40*10=400(м2) - площа всього саду

3) 400:5= 80(м2) - займають яблуні

4) 400-8-=320(м2)

Відповідь: 320 м2 займають фруктові дерева

Пошаговое объяснение: