У фермера було шість овець, масою по 45 кг, три - по48 кг і одна - 56 кг. знайди середню масу

однієї вівці Довжина саду 60 м, а ширина - на 24 м менше. 3\4 саду займають яблуні, а решту - інші фруктові дерева. Яку площу займають інші фруктові дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Кукин Сеня.

Ответ: середня маса 47 кг

Пошаговое объяснение:6×45 = 270 кг , 3× 48= 144 , 270+144+56=470 кг , 470/10=47 кг