Два катери одночасно відійшли від пристані в протилежних напрямках швидкість руху одного катера

становила 25 км/год а іншого 34км/год як змінюється відстань між катерами? На скільки кілометрів збільшується збільшується відстань між катерами щогодини?

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Ваня.

Відповідь:

Рухаються в протилежних напрямках - Швидкості однакові

S = (V1+V2)*t  = (25+34)*t = 59*t  км

Покрокове пояснення:

Отвечает Ефремова Дарина.

Ответ:

Двигаются в противоположных направлениях - скорости складываются.

Пошаговое объяснение:

S = (V1+V2)*t  = (25+34)*t = 59*t  км