Два катери відійшли одночасно в протилежних напрямах. Швидкість руху першого катера становила

50км/год. Яка швидкість руху другого катера, якщо через 2 години після початку відстань між ними становила 190км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайковский Саша.

Ответ: 45 км/час

Пошаговое объяснение:

1. 50+50=100 (за два часа первый катер)
2. 190-100 (вычитаем скорость первого катера от общей скорости)
3. 90 / 2= 45 (скорость второго катера в час)

Отвечает Талабірчук Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение: