Обчисліть діаметр кола площа якого дорівнює 900п м²​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Гульназ.

Ответ:

60 м - диаметр круга

Пошаговое объяснение:

S = 1/4πd²  → d = √S/(1/4π) = √4S/π

d = √4*900π/π = √3600 = 60 м - диаметр круга