Замініть кожний дріб рівним йому дробом зі знаменником 56. 1)1/2. 2)3/4. 3)7/8. 4)5/7 5)1/14

6)15/28 7) 6/112 8)27/168

Ответы на вопрос

Отвечает Логвиненко Никита.

Ответ:

1) 1/2 = 28/56

2) 3/4 = 42/56

3) 7/8 = 49/56

4) 5/7 = 40/56

5) 1/14 = 4/56

6) 15/28 = 30/56

7) 6/112 = 3/56

8) 27/168 = 9/56