Заміни кожний дріб рівним йому дробом зі знаменником 56. 1/2; 3/4; 7/8; 5/7; 1/14; 15/28; 6/112;

27/168; Будь ласка срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Настюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2 = 28/56

3/4 = 52/56

7/8 = 49/56

5/7 = 40/56

1/14 = 4/56

15/28 = 30/56

6/112 = 3/56

27/168 = 9/56