) нескоротний правильний дріб зі знаменником 7; ) нескоротний неправильний дріб зі знаменником 11;

нескоротний неправильний дріб зі знаменником 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мункуев Александр.

 \frac{6}{7}  \frac{12}{11}  \frac{4}{3}

Чисельник звичайного дробу може бути меншим від знаменника, може дорівнювати йому або бути більшим за знаменник. Дріб, чисельник якого менший від знаменника, називається правильним дробом.Дріб, чисельник якого більший за знаменник або дорівнює йому, називається неправильним дробом.