5 клас Кожний з даних дробів замініть рівним йому дробом знаменник якого дорівнює 72 1)2/3; 2)

5/4; 3) 1/6; 4) 8/9; 5)17/36; 6) 11/8

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.
2/3=48/72.    5/4=90/72.    1/6=12/72.    8/9=64/72.      17/36=34/72.    11/8=99/72