Автомобіль рухався 3 години зі швидкістю 62,5 км/год і 2 години зі швидкістю 65,2 км/год знайдіть

середню швидкість руху автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Артемий.

Ответ:

63. 58 км/ч

Пошаговое объяснение:

(62.5*3+65.2*2)/(3+2)=(187.5+130.4)/5=317.9/5=63.58(км/ч) средняя скорость автомобиля