Від мотузки задовжки 13,5 м відрізали 2/5 її довжина, а потім ще 2/5 залишку. Скільки метрів

мотузка відрізали за два раза

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Анастасия.
1) 13,5:5*2 =5,4(м)
2)5,4:5*2=2,16(м)
3)5,4+2,16=7,56(м)
Ответ:за два рази відрізали 7,56м