Мотузка завдовжки 12 м відрізали 2/3 її довжини скільки метрів мотузки відрізали


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Карина.

Ответ:8м

Пошаговое объяснение:

12:3=4(м)-1/3 мотузки

4*2=8(м)