а) Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту в різних напрямках по велотреку, який

має форму кола. Швидкість першого 15 км/год, а другого 20 км/год. Яка відстань уздовж велотреку буде між велосипедистами через 12 хв, якщо його довжина 2 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Денис.
1) дізнаємось яку відстань пройшов 1й велосипелист:
15/60 = х/12
х = 15*12/60
х = 3 км
2) дізнаємось яку відстань пройшов 2й велосипелист:
20/60 = х/12
х = 20*12/60
х = 4 км
3) так як велотрек циклічний і має довжину 2 км, то віднімемо цілий круг від відстані, пройденої першим та другим велосипедистами, щоб дізнатись, на якій точці від старту вони були черкз 12 хв:
3-2 = 1км
4-2 =2км
4) так як другий пройшов 4 км, то це як 2 повних круга, тому він опинився на початку, а перший на відстані 1 км від початку
Відповідь: 1км