Два велосипедиста одночасно від'їхали від спільного старту в різних напрямках по велотреку, який

має форму кола. Швидкість першого - 12 км /год, а другого-13км /год. Яка відстань уздовж велотреку буде між велосипедистами через 12 хв, якщо його довжина - 2 км

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Анвар.

Ответ: 1км

Пошаговое объяснение:

Дано:

V1=12км/ч

V2=13км/ч

t=12мин=0,2ч

L=2км

------------------

ΔS-?

ΔS=(S1-L)+(S2-L)=(V1*t-L)+(V2*t-L)=(12*0,2-2)+(13*0,2-2)=1км