Два велосипедиста одночасно від'їхали від спільного старту в різних напрямках по велотреку, який

має форму кола швидкість першого 12км/год, а другого 13км/год. яка відстань уздовж велотреку буде між велосипедистами через 12 хв якщо його довжина 2 км​ ДАЮ СТО БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 год = 60 хв.

12 хв  = 12 : 60 = 0,2 год

12 * 0,2 = 2,4 км шлях, який подолає перший велосипедист

якщо його довжина 2 км​ , то це складає одне коло і ще 0,4км

13 * 0,2 = 2,6 км шлях, який подолає другий велосипедист

то це складає одне коло і ще 0,6км

0,4 + 0,6 = 1 км така відстань уздовж велотреку буде між велосипедистами через 12 хв